MAKLUMAT KAKITANGAN


Untitled Document

Prof. Madya Dr. Azhar Bin Wahid

Pengarah Institut Peradaban Melayu

+05 450 5303

azhar@fbk.upsi.edu.my

Institut Peradaban Melayu

Encik Ahmad Ridzuan Bin Abu Bakar

Setiausaha Pejabat N29

+05 450 5303

ridzuanab@upsi.edu.my

Institut Peradaban Melayu

Encik Iskandar Zulkarnain Bin Mohamed Ridzuan

Penolong Pegawai Tadbir N29

+05 450 6626

zulkarnain@upsi.edu.my

Institut Peradaban Melayu

Puan Nur 'Amirah Binti Ali

Pembantu Tadbir N19

+05 450 6640

amirah@ipm.upsi.edu.my

Institut Peradaban Melayu

Encik Nurul Izuan Bin Kamaruzaman

Pembantu Operasi N11

+05 450 5085

izuan@upsi.edu.my

Institut Peradaban Melayu

SKIM PELAJAR BEKERJA


Untitled Document

Nita

Skim Pelajar Bekerja

017-3224444

nita@gmail.com

Institut Peradaban Melayu

Munirah

Skim Pelajar Bekerja

017-3334444

munirah@gmail.com

Institut Peradaban Melayu

Muhammad Altaf Bin Mohd Abduh

Skim Pelajar Bekerja

017-3483864

altafabduh94@gmail.com

Institut Peradaban Melayu

Ahmad Fazrul Bin Salleh

Skim Pelajar Bekerja

011-37480103

d068605@siswa.upsi.edu.my

Institut Peradaban Melayu

Lim Yin Xin

Skim Pelajar Bekerja

012-5956289

d068607@siswa.upsi.edu.my

Institut Peradaban Melayu